Name on rice
08-6316043
  052-6822017 צביקה
052-6316107 אירית 

שולחים בדואר לכל העולם!
 

 
ברירת-מחדל  |  
ברוכים הבאים לאתר של צביקה ואירית.  |  מחפשים מתנה מקורית? הגעתם לאתר הנכון. כאן תמצאו מגוון מתנות אישיות ומקוריות  |  
.


דף הבית >> מתנות מקוריות – ייחודיות לאורך כל הדרך
 
מתנות תמיד נחמד לקבל אבל לפעמים נראה כי אלו איבדו מעט מהקסם שלהן מכיוון שלא חסרה סיבה למסיבה ולהזדמנויות להעניק מתנה. החל מימי הולדת ועד חגים, מועדים וסתם בשביל לרומם את מצב הרוח ולהפגין אכפתיות ותשומת לב. כדי לשמור על ערך המתנה ועל החשיבות שלה במובן הנתינה, כדאי שהמתנה תתאים באופן אישי למקבל אותה ולא תהיה מתנה כללית שניתן לתת גם לבן הזוג וגם לקולגה בעבודה. כמו כן, כדאי שתהיה מקורית וכזו שתעלה חיוך או לפחות שביעות רצון בפני המקבל אותה, שקיבל מתנה שרצה אך לא באמת הגיע לקנות אותה בעצמו או דווקא כזו שלא חשב עליה ועכשיו כשקיבל, נראה כי זו תשמש אותו נאמנה לאורך זמן או אפילו לזמן קצוב אבל תשרת את המטרה.

חשיבה מחוץ לקופסא
על מנת אכן לבחור מתנה מקורית שתתאים למעמד ולאירוע לשמה ניתנת ותתאים באופן ספציפי למקבל המתנה, כדאי לחשוב באופן יצירתי ומחוץ לקופסא. לפעמים החשיבה המקובעת שלנו שמתייגת דברים יכולה לפגוע  ביכולת לחשוב על רעיונות ייחודיים. מתנה אינה חייבת להיות כלי בית, בגד או כלי טיפוח אלא כל דבר שהייתם שמחים לקבל שתוכלו לעשות בו שימוש שהוא, בין אם מדובר במוצר או שירות. חשיבה מחוץ לקופסא יכולה להתייחס למתנה שהיא בדמות צניחה חופשית או פעילות אתגרית מסוג אחר למי שאוהב פעילות אקסטרים ועד סדנת בישול או יצירה משוקולד למי שמתחבר לפן היצירתי במטבח או קורס איפור  בסיסי שיהווה בסיס לקורס איפור מקצועי הכולל התמחויות מעניינות כמו  איפור כלות, איפור לאירועים וכיוצא בזה. היופי הוא להכיר את מקבל המתנה מבחינת תחביבים, טעם אישי, שלב בחיים וכיוצא בזה ולהתאים לו את המתנה בהתאם לכל אלו. כמובן שזו נדרשת לעמוד במגבלות תקציב נתונות אך לאור ההיצע הרחב בשוק סביר להניח שתמצאו רעיון שיעמוד בדרישות או שאולי תחליטו על מתנה משותפת עם אדם נוסף כדי אכן לאפשר לעצמכם את המתנה מבחינה כלכלית.

רעיונות למתנות מקוריות ברשת
אמנם יש לא מעט חנויות המציעות מתנות מקוריות, אפילו כאלו שמיועדות לקהל יעד ממין מסוים כמו מתנות לגבר או מתנות לאישה אבל הדרך היעילה ביותר והחסכונית לאיתור מתנות מקוריות, כאלה שלא חשבתן עליהן היא ברשת. החל מאתרים המציעים שוברי מתנות והכוונה היא לשוברים הכוללים אטרקציות ופעילות פנאי ותרבות מפנקות ומעניינות ועד אתרי הבית של עסקים המציעים מתנות מקוריות אונליין ברכישה דרך האתר. היתרון הוא שהיצע המתנות מאוד עשיר ומגוון כך שבקלות תוכלו למצוא רעיונות למתנות ייחודיות בהתאם לתחביבים האהובים ולאופי מקבל המתנה. בחלק מהאתרים תוכלו אף לבצע חיפוש מפולח בהתאם לקריטריונים שתגדירו מראש, כולל התייחסות לנושא האירוע העומד מאחורי המתנה, טווחי מחירים, הגדרת מקבל המתנה וכיוצא בזה על מנת שאכן תוכלו להיחשף לרעיונות הרלוונטיים ביותר בהתאם לצרכים ולדרישות כדי לחסוך התלבטויות מיותרות. 
 
 

 

  מתנות אישיות  | עמוד הביתמתנות ליום הולדת |   מזכרות לאירועיםמחזיקי מפתחות | מחזיק מפתחות |
עבודות יד מחוט ברזלגיטרות מינאטוריות |


  הדוכן של אירית וצביקה בגב של מלון לאונרדו פלזה טיילת אילת.
שעות הפעילות : כל יום בין השעות 12.00  עד  24.00
היזהרו מחיקויים!!!
חפשו אחר השלט המוצג בכניסה לדוכן:הדוכן של אירית.
פרטי התקשרות:
אירית:052-6316107
צביקה:052-6822017
משרד:08-6316043
דוכן:08-6315984
פקס:08-6336390
SKYPE:ZVIKA.NUTES.SHAKED
דוא"ל:SIGEL2@NETVISION.NET.IL

הדוכן האחד,היחיד והמיוחד

 


Quick Website - בניית אתר תדמית