Name on rice
08-6316043
  052-6822017 צביקה
052-6316107 אירית 

שולחים בדואר לכל העולם!
 

 
ברירת-מחדל  |  
ברוכים הבאים לאתר של צביקה ואירית.  |  מחפשים מתנה מקורית? הגעתם לאתר הנכון. כאן תמצאו מגוון מתנות אישיות ומקוריות  |  
.


דף הבית >> מתנה מקורית לחברה טובה
 
בחירת מתנה לחברה טובה אינה פשוטה, במיוחד כי חשוב להרשים, לרגש, להפתיע ולדרום לחיוך ותחושת סיפוק בנתינה אחת. היתרון הבולט העומד לרשותנו בעת הבחירה של מתנה שכזו הוא בהיותנו מכירים היטב את מקבלת המתנה, כך שאנחנו מצוידים בידע קודם אודות התחביבים, האופי, הטעם האישי ואפילו מידע לגבי החלומות המתנה שהיתה רוצה לקבל בחלומות הכי הרטובים שלה.  ובכל זאת, מכיוון שמבחר המתנות רחב ואינסופי, מאיפה מתחילים ואיך כדאי לבחור ביעילות את המתנה למי שעומדת לצידינו ואנו נהנים מחברתה?

אופי, תחביבים, טעם אישי וכל השאר
מתוך היכרות עם החברה לאורך השנים, סביר להניח שחלקתם חלומות לגבי הדברים הקטנים והמרגשים אתכן אבל לא באמת יכולתם להרשות לעצמכן או שפשוט לא הגעתם לקנות את זה. הדברים הקטנים הללו יכולים להוות רעיונות מצוינים למתנה עבור החברה הטובה, כאשר אלו אינם מחויבים להיות מוחשיים כדוגמת מוצר פיזי אלא גם ברמת החוויה, אטרקציה, פעילות. מתנה מקורית תהיה גם בדמות פעילות או חוויה מכל סוג שהיא שמשותפת לשתיכן. ניתן לחשוב על יום כייף משותף על חשבונך, שיכלול פעילות משותפת חווייתית (לא מהסוג הרגיל שלכן), ארוחת בוקר/ צהריים מפנקת, הצגה יומית ואולי אפילו סיור מודרך באזורים מיוחדים ביותר. מדובר במתנה שתיזכר לאורך זמן גם כשלא מדובר משהו שייראה בעיניים. רעיון אחר מתייחס לחוויה מסוימת שבגדר חלום של אותה החברה. למשל יום מפנק בסלון יופי או ספא שכולל טיפולים מפנקים במיוחד, סדנת איפור ללימוד עצמי או כל סדנת יצירה אחרת שהחברה תאהב (במידה ואכן ניחנה בכישורים אומנותיים). מבחינת מתנה חומרית, יש לקחת בחשבון כי כדאי לבחור במתנה שלא תיקנה בסיבוב קניות שגרתי אלא מתנה פחות שגרתית וקונבנציונאלית ויותר מפתיעה.

סבב קניות מסורתי או וירטואלי
לצד סבב הקניות המסורתי במקומות כמו קניון הוד השרון, הרצליה אאוטלט ואחרים, בהם תוכלו לקבל רעיונות למתנות מוחשיות אפשרויות, תוכלו לערוך סבב קניות וירטואלי ברשת באתרי מתנות שמציעים מתנות מקוריות בתחומים שונים. כדאי להתמקד במתנות הרלוונטיות לתחביבים מסוימים של החברה או לטעם האישי שלה. במידה והתחביב הבולט שלה הוא צילום, תוכלו לחשוב על מתנה הקשורה לתחביב, כמו למשל ציוד משלים. גם אם מדובר בחברה עם תחביבים פחות בולטים, עדיין ניתן לקבל רעיונות למתנות ייחודיות הקשורות לצפייה בטלוויזיה, במידה והיא חובבת המסך הקטן או כל תחביב או עיסוק משמעותי בחייה. היתרון בסיבוב וירטואלי הוא בהיותו חוסך זמן ואנרגיות ומאפשר רכישה אונליין דרך האתר, שמציע מבחר אפשרויות למתנות מקוריות. ואמנם, במידה וחשוב לכן להתרשם במו עיניכן מהמתנה, כנראה שסיבוב הקניות המסורתי ישרת את המטרה על צד הטוב ביותר. במידה ואתן צופות שהבחירה או השגת המתנה בפועל לא תהיה פשוטה, כדאי להתחיל את שלב בחירת המתנה מבעוד מועד כדי לא להתפשר על מתנה מפחות ממושלמת.
 

 

  מתנות אישיות  | עמוד הביתמתנות ליום הולדת |   מזכרות לאירועיםמחזיקי מפתחות | מחזיק מפתחות |
עבודות יד מחוט ברזלגיטרות מינאטוריות |


  הדוכן של אירית וצביקה בגב של מלון לאונרדו פלזה טיילת אילת.
שעות הפעילות : כל יום בין השעות 12.00  עד  24.00
היזהרו מחיקויים!!!
חפשו אחר השלט המוצג בכניסה לדוכן:הדוכן של אירית.
פרטי התקשרות:
אירית:052-6316107
צביקה:052-6822017
משרד:08-6316043
דוכן:08-6315984
פקס:08-6336390
SKYPE:ZVIKA.NUTES.SHAKED
דוא"ל:SIGEL2@NETVISION.NET.IL

הדוכן האחד,היחיד והמיוחד

 


Quick Website - בניית אתר תדמית