Name on rice
08-6316043
  052-6822017 צביקה
052-6316107 אירית 

שולחים בדואר לכל העולם!
 

 
ברירת-מחדל  |  
ברוכים הבאים לאתר של צביקה ואירית.  |  מחפשים מתנה מקורית? הגעתם לאתר הנכון. כאן תמצאו מגוון מתנות אישיות ומקוריות  |  
.


דף הבית >> מתנות מקוריות בהתאמה אישית
 
בחירת מתנות מקוריות עבור אחרים אינה מלאכה פשוטה או מובנית מאליה, במיוחד לאור העובדה כי ישנם כאלה שלא חסר להם מאום ועדיין תרצו להעניק להם מתנה שימושית שיעריכו וכזו שתעשה להם טוב בלב. יותר מכך, מבחר האפשרויות כיום של המתנות הינו בלתי מוגבל ולצד האפשרות לרכוש מתנות בחנויות עצמן, תוכלו לבצע את הרכישה אונליין דרך אתרי קניות הפזורים ברשת שמציעים מתנות מקוריות במגוון סגנונות ומחירים. להלן מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון בשלב בחירת מתנות מקוריות על מנת למקסם את הסיכויים להצליח במשימה ולהפתיע, לרגש ולגרום לחיוך של מקבל המתנה:

מתנות מקוריות בהתאמה מקסימאלית
על מנת להתאים באופן המקסימאלי את המתנה למקבל אותה, כדאי להתחשב בנתונים האישיים שלו מתוך הכרות אישית איתו, כולל טעמו האישי, תחביביו, סגנון חייו ושגרתו היומיומית. במידה ואין לכם היכרות אישית שכזו איתו, כדאי לנסות לדלות מאחרים את הפרטים המרכזיים החסים על מנת לקבל רעיונות לגבי מתנה שאכן תהיה שימושית עבורו ויתחבר אליה בצורה הטובה ביותר. קחו בחשבון שאנשים יעדיפו לקבל מתנה הקשורה בדרך שהיא לאחד התחביבים או האהבות בחייהם (לדוגמא קורס איפור כלות במידה ומדובר בתחביב שיכול להפוך להרבה יותר) וכאלו שלא יזכרו או יבחרו לקנות בעצמם לעצמם מסיבות שהן. מתנות שיקבלו ויגידו "בדיוק רציתי כזו מתנה אך לא הגעתי לזה/ יכולתי לאפשר לעצמי" וכיוצא בזה הן אלו שהכי כדאי להתאים ולבחור. מדובר במשימה לא פשוטה מאחר ומחייבת היכרות מספקת עם אותו מקבל מתנה. במידה ומדובר בהכרות שטחית ולא מחייבת, כדאי להעדיף לבחור מתנות מקוריות אך לא שנויות במחלוקת. מתנות שהרוב יעדיפו לקבל ועדיין לא יתקבלו כאלו מהרבה אחרים.

מתנות מקוריות במגבלות הקיימות
יש לקחת בחשבון כי היצע המתנות בלתי מוגבל ומבלבל וכדי להקל על הבחירה ולהתמקד באפשרויות הרלוונטיות ביותר, כדאי להגדיר מראש את המגבלות הקיימות, כולל אופי המתנה- מוצר של ממש או שירות/ שובר או אחרים, גיל מקבל המתנה, אופיו וכיוצא בזה. באינטרנט ניתן למצוא לא מעט אתרי מתנות, כולל אתרים המציעים שוברי מתנה למגוון צרכים, כולל חנויות, שירותים (החל מבילוי מפנק בספא ועד ארוחה זוגית במסעדת יוקרה או שיעור ראשון בקורס צלילה. כמו כן, ישנם אתרי חברות המציעות מבחר מתנות מקוריות וגימיקיות שיעלו חיוך על פני המקבל ויאפשרו מוצר שיכול להיות שימושי או לתרום לנוחיות הכללית. באתרים מהסוג תוכלו למקד את הבחירה ולקבל רעיונות למתנות אפשריות בהתאם לתקציב הנתון בידיכם (שכן סביר להניח שלא כולם יכולים להעניק במתנה מכונית מסוג יונדאי או מתנה שעולה על סכום מסוים). סינון שכזה יאפשר לחסוך לכם התלבטויות מיותרות ולהקל בבחירה מבין המבחר הרלוונטי ביותר בהתאם לצרכים ולציפיות.
 

 

  מתנות אישיות  | עמוד הביתמתנות ליום הולדת |   מזכרות לאירועיםמחזיקי מפתחות | מחזיק מפתחות |
עבודות יד מחוט ברזלגיטרות מינאטוריות |


  הדוכן של אירית וצביקה בגב של מלון לאונרדו פלזה טיילת אילת.
שעות הפעילות : כל יום בין השעות 12.00  עד  24.00
היזהרו מחיקויים!!!
חפשו אחר השלט המוצג בכניסה לדוכן:הדוכן של אירית.
פרטי התקשרות:
אירית:052-6316107
צביקה:052-6822017
משרד:08-6316043
דוכן:08-6315984
פקס:08-6336390
SKYPE:ZVIKA.NUTES.SHAKED
דוא"ל:SIGEL2@NETVISION.NET.IL

הדוכן האחד,היחיד והמיוחד

 


Quick Website - בניית אתר תדמית