Name on rice
08-6316043
  052-6822017 צביקה
052-6316107 אירית 

שולחים בדואר לכל העולם!
 

 
ברירת-מחדל  |  
ברוכים הבאים לאתר של צביקה ואירית.  |  מחפשים מתנה מקורית? הגעתם לאתר הנכון. כאן תמצאו מגוון מתנות אישיות ומקוריות  |  
.


דף הבית >> עטיפות מיוחדות למתנות לחגים
 
החכם שקבע את הפתגם "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו", היה בוודאי נדהם אם היה מסתובב היום בין חנויות המתנות. לעיניו המשתאות היו קופצות האריזות המרהיבות שמוצעות לאחרונה עם כל דורון ממוצע, ססגוניות,ומפתיעות שלפעמים ממש אין חשק לבדוק מה הן עוטפות בתוכן. מתנות לחגים הן עוד הזדמנות להפגין יכולת יצירתית שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות – האריזה.


חידושים והמצאות

מתנות מקוריות
 לחגים מהוות כבר שנים כר נרחב להמצאות וחידושים. ככל שמנהג הבאת המתנות לבני המשפחה ולמארחים במועדי ישראל הולך ומתרחב כך הולך ההיצע וגדל לכל כיוון והמצאה. יחד איתם נדרשו עטיפות שונות ומיוחדות יותר ויותר, גם כדי להעצים את אפקט המתנה וגם כי אנחנו יותר ויותר אנינים.
בעבר, מתנות לפסח כמו כל תשורה אחרת היו נארזות במה שנקרא "נייר חום". כשמו כן הוא, נייר חום, פשוט וחסר הידור. היום ברשימת הניירות יהיו קודם כל גם ניירות ממוחזרים שתורמים לאיכות הסביבה, ניירות בטקסטורות שונות – גסות, חלקות, מבריקות ומט. מתנות לחגים נעטפות לעיתים גם בנייר שקוף, ואז נוצר עניין רב בין הצלופן החגיגי לפריט עצמו. ואגב, אם בכל זאת עדיין משתמשים בנייר חום, יהיה זה תמיד עם תוספת קטנה של הדפס או איור.

גם נייר עיתון בא בחשבון
לא מוכרחים להשתמש בניירות שמיועדים לעטוף מתנות לחגים, אפשר לנצל ניירות שיש ממילא בסביבה. כך, למשל, נייר עיתון כרוך בסרט יפה וצבעוני יהיה מפתיע ובעל אמירה, בעיקר אם ייבחר יום מיוחד שמתועד בעלון. אפשר לתת לילד לצייר על נייר לבן וגדול ולהפוך את הגיליון האישי לנייר עטיפה, ואפשר, כמובן לוותר כלל על נייר עטיפה ולהעדיף קופסא מעניינת או סרט מרשים, כולם רקע מפתה לאותן מתנות לחגים. אם ברצוננו ליצר מתנות לחג עבור שכבת ההנהלה של העסק, מומלץ להשתמש בטכניקות המורכבות יותר של אריזת המתנות.

סרטים סרטים
גם עולם הקשירה לעטיפות של מתנות לחגים עבר מהפך, מהגומיות הנוסטלגיות דרך הסרטים הדקים הצבעוניים ועד לפסי בדים יוקרתיים – הכל מכל וכל שיקשט את האריזה המהודרת ויפתיע את המקבל. סגנון כפרי יזכה כמובן בחוטי רפיה, אריזה יוקרתית תיקשר בסטן לבן מבריק בשילוב צבע נוסף, ומתנה לצעירים נלפף בסרט מתכתי מטאלי.

כל המרבה הרי זה משובח?
נכון, הסתדרנו יפה גם עם ניירות חביבים וממותגים, ועכשיו אנחנו עומדים מול הררי גליונות מדהימים, סרטים מפוארים וקישוטים מרעננים, והשאלה היא האם העובדה שהאריזה קיבלה חיים עצמאיים לא תפגע בעניין שלשמו התכנסנו: מתנות לחגים?! התשובה היא: ממש לא! מקבל המתנה המאושר ייהנה קודם כל מהמראה היפהפה של העטיפה ורק יסתקרן לדעת מה היא צופנת בחובה.
 

 

  מתנות אישיות  | עמוד הביתמתנות ליום הולדת |   מזכרות לאירועיםמחזיקי מפתחות | מחזיק מפתחות |
עבודות יד מחוט ברזלגיטרות מינאטוריות |


  הדוכן של אירית וצביקה בגב של מלון לאונרדו פלזה טיילת אילת.
שעות הפעילות : כל יום בין השעות 12.00  עד  24.00
היזהרו מחיקויים!!!
חפשו אחר השלט המוצג בכניסה לדוכן:הדוכן של אירית.
פרטי התקשרות:
אירית:052-6316107
צביקה:052-6822017
משרד:08-6316043
דוכן:08-6315984
פקס:08-6336390
SKYPE:ZVIKA.NUTES.SHAKED
דוא"ל:SIGEL2@NETVISION.NET.IL

הדוכן האחד,היחיד והמיוחד

 


Quick Website - בניית אתר תדמית